Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Kalundborg:
-
Luis S.
Fra Kalundborg
Jeg er en 14 årig dreng som bor i Kalundborg. Jeg vil gerne tjene nogle penge -
darius S.
Fra Kalundborg
Jeg er el-mekaniker af profession, jeg laver alt efterarbejde i hjemmet, herunder lægning af forske... -
Jesper B.
Fra Kalundborg
Elsker af laver haver pæne som en golfbane samt af lave dyrevenlige haver og gøre en have ejer glad
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Morten M., Teddy P. og Ebbe F. søger hjælp til husopgaver i Kalundborg
-
Jord fra nedgravet trampolin
Fra Morten M. (Kalundborg)
Ca. 10m3 jord fra nedgravet trampolin. Ca. 50m fra offentlig vej, skal selv flyttes. Kan ikke grabb... -
Møbelrens
Fra Teddy P. (Kalundborg)
Har en mørk u sofa der skal renses, ingen store pletter, men dyr i hjemmet. den er skilt ad i 3 del... -
Skift eternit tag
Fra Ebbe F. (Kalundborg)
Udskiftning af sommerhus bølge eternit tag, 80 m2, 20 gr hældning - vist nok “de store B2 plader) +...
Trulle J., Morten M. og jeanette P. søger hjælp til haveopgaver i Kalundborg
-
Rensning af GL hæk og plantning af ny hæk
Fra Trulle J. (Kalundborg)
Jeg har en kolonihave Virkelyst have 34 - hvor hækken er gammel og af varierende kvalitet og tæthed... -
Jord fra nedgravet trampolin
Fra Morten M. (Kalundborg)
Ca. 10m3 jord fra nedgravet trampolin. Ca. 50m fra offentlig vej, skal selv flyttes. Kan ikke grabb... -
Fjerne ukrudt fra fliser og blomsterkasser
Fra jeanette P. (Kalundborg)
Skal have fjernet ukrudt fra min fliser og 6 blomsterkasser. Området er lidt tilgængelig. Ukrudt ...
Kira F., Emil L. og Jannie S. søger hjælp til diverse opgaver i Kalundborg
-
Opsætning af reol
Fra Kira F. (Kalundborg)
Jeg skal have opsat 2-3 (jeg har allerede opsat en, men er i tvivl, om den er helt i lod) Vanger på... -
Plæneklipper reperation
Fra Emil L. (Kalundborg)
Min plæneklipper stopper efter 1-2 sekunder efter start. Luftfilter er renset. Det er en benzin. Uk... -
Bore badeforhæng op
Fra Jannie S. (Kalundborg)
Bore 2 huller - sætte badeværelsesvinduet til badeforhæng