2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kalundborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Kalundborg er to nye villaer kommet på boligmarkedet. Først er villaen på Lyngparken 44, der tilbyder 147 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Ejendommen ligger på en rummelig grund på 913 kvadratmeter med en udbudspris på 2.795.000 DKK.
En mere budgetvenlig mulighed er villaen på Ellemosevej 13 i Ugerløse. Denne bolig strækker sig over 113 kvadratmeter og indeholder 4 rum. Med en pris på 895.000 DKK, er denne villa placeret på en grund på 802 kvadratmeter.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.