4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kalundborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Kalundborg er der netop kommet to spændende boliger til salg, herunder fritidshuset på Snogekærvej 26 og villaen på Lundevej 52.
Fritidshuset på Snogekærvej 26 byder på 94 m² fordelt på 5 rum. Huset er beliggende på en generøs grund på 4.204 m² for dem, der søger et stort udendørsareal. Dette fritidshus har en udbudspris på 7.995.000 DKK.
I kontrast til fritidshuset tilbyder villaen på Lundevej 52 lidt mere interiørplads med sine 137 m², også fordelt på 5 rum. Huset ligger på en mere kompakt grund på 732 m². Prisen for denne villa er 2.495.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.