4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kalundborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
På Ternevænget 3 i Kalundborg er der netop kommet en villa til salg. Med et boligareal på 167 m² er der god plads fordelt på 4 rum. Villaen ligger på en grund på 800 m² og udbydes til en pris på 3.095.000 DKK.
En anden ny mulighed er rækkehuset på Røsnæsvej 105B i Kalundborg. Dette rækkehus har et areal på 141 m² fordelt på 5 rum. Grunden er 215 m² stor, og ejendommen sælges for 2.495.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.