Toftebjerg 34 og 4 andre boliger er kommet til salg denne uge i Kalundborg - se boligerne her.

dato

5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kalundborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Kalundborg er to nye villaer netop sat til salg, som repræsenterer forskellige boligmuligheder i området.

Først har vi villaen på Toftebjerg 34, der byder på 186 kvadratmeter fordelt over 6 rum. Denne rummelige bolig er placeret på en grund på 1020 kvadratmeter, og prisen er sat til 3.795.000 kr.

Det andet boligtilbud ligger på Skovager 52 i Rørby. Her findes en villa på 164 kvadratmeter med 5 rum. Ejendommen er beliggende på en grund på 747 kvadratmeter, og den er udbudt til en pris på 2.995.000 kr.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga